Oferty pracy - kierowca kat. C (wywrotka czteroosiowa)

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska: kierowca kat. C (wywrotka czteroosiowa)
Identyfikator oferty: StPr/20/0165
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: 1/1
Data rozpoczęcia pracy: 2020-03-11
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: teren Śląska
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wysokość wynagrodzenia brutto: 2600,00
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Inne wymagania: prawo jazdy kat. C, doświadczenie
Wymagane dokumenty: -
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: obsługa wywrotki czteroosiowej
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Marek Winiarski
Preferowana forma kontaktu: kontakt telefoniczny
Kontakt z pracodawcą: tel. 604559190 do godz.22
Adres: ul. M.Reja 32 B, 44-240 Żory
Okres aktualności oferty: 2020-05-11
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Wersja standardowa