Oferty pracy - murarz, dekarz

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska: murarz, dekarz
Identyfikator oferty: StPr/20/0187
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 4
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar czasu pracy: 1/1
Data rozpoczęcia pracy: 2020-03-11
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: ul. Gwarków 42, 44-240 Żory
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wysokość wynagrodzenia brutto: 2650,00+premia
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Inne wymagania: prawo jazdy kat. B - mile widziane
Wymagane dokumenty: -
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: prace murarskie, dekarskie
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: "DREWNOBUD" Jerzy Pikul
Preferowana forma kontaktu: kontakt telefoniczny
Kontakt z pracodawcą: ul. Gwarków 42, 44-240 Żory w godz. 8-15
tel. 692 411 781 w godz. 8-15
Okres aktualności oferty: 2020-06-25
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Wersja standardowa