Oferty pracy - placowy

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska: placowy
Identyfikator oferty: StPr/20/0173
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: 1/1
Data rozpoczęcia pracy: 2020-03-12
Zmianowość: jedna zmiana
Miejsce wykonywania pracy: Warszowice, ul. Gajowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wysokość wynagrodzenia brutto: 2600,00
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepłnosprawności
Wymagane dokumenty: -
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: sprzątanie terenów zewnętrznych
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: 1. "LUX - MARK" Lucyna Jusińska 2. LUX-MARK.BIS. s.c. Marek Jusiński, Lucyna Jusińska
Preferowana forma kontaktu: kontakt telefoniczny
Kontakt z pracodawcą: tel. 532 607 625 w godz. 8-15
Okres aktualności oferty: 2020-04-12
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Wersja standardowa