PUP Żory

Szczegóły oferty

IDENTYFIKACJA OFERTY

Nazwa stanowiska
monter/instalator pomp ciepła
Identyfikator oferty
StPr/21/0512

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY

Liczba wolnych miejsc pracy
5
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Data rozpoczęcia pracy
2021-07-14
Zmianowość
inna
System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną
Wysokość wynagrodzenia brutto
4000,00
Praca w wolne dni
NIE
Zapewnienie zakwaterowania
NIE

OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY

Inne wymagania
wykształcenie min zawodowe, - doświadczenie w branży hydraulicznej/instalatorskiej (jak podłączanie piecy gazowych)
- znajomość elektryki *znajomość podstaw instalacji elektrycznych lub
chęć ich nauki,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w grupie
- Kultury osobistej
- Uczciwości
Wymagane dokumenty

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zakres obowiązków
Poszukujemy osób chętnych do pracy przy Montażu Pomp Ciepła oraz centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego. Praca na pełen etat, początkowo umowa zlecenie. Praca od poniedziałku do piątku,elastycznie w weekendy w zależności od potrzeby. Codzienny
wyjazd rano z Żor 6/7. Czego oczekujemy:
- gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy,
- doświadczenie w branży hydraulicznej/instalatorskiej (jak podłączanie piecy gazowych)
Zapewniamy elastyczność dotyczącą umowy oraz wynagrodzenia, zgodne z zaangażowaniem,akordowo bądź godzinowo. Osoby emerytowane/renciści z doświadczeniem również mile widziane.

KONTAKT

Nazwa pracodawcy
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GHS INFERNO DAGMARA GATTNER
Preferowana forma kontaktu
kontakt telefoniczny
Kontakt z pracodawcą
tel. 602 235 239
e-mail: dagmaragattner@gmail.com
Okres aktualności oferty
2021-09-14
Sposób aplikowania
Bezpośrednio do pracodawcy